Labdarības akcija

Talsu pilsētas svētku laikā, pasākuma „Tusiš iekš Tals Tirg” Krāmu tirdziņā tika rīkota labdarības akcija. Kopā tika saziedoti 439.71 EUR. Visi saziedotie līdzekļi tiks izlietoti nodibinājuma “Ģimeņu un bērnu attīstības centrs „Brīnumiņš”” īpašo bērniņu vajadzībām. Nodrošināsim Canis terapijas nodarbības. Canis terapija ir paredzēta bērniem ar garīgām attīstības problēmām, autismu, hiperaktivitāti, paralīzi, cerebrālo trieku, dažādiem kustību traucējumiem. Suns ir motivācija censties veikt noteiktas darbības. Sadarbojoties cilvēkam ar suni, bērns mācās iniciatīvu, pacietību un paškontroli, aug pašnovērtējums un kompetence, mazinās spastika muskuļos, un veidojas jauni refleksi. Terapijas vajadzībām centrs iegādāsies divus „PUPU” maisus. Pupu maisi nepieciešami, lai veiktu bērnu pozicionēšanu nodarbībās. Ergonomiski pareizs stāvoklis ir ļoti būtisks komplikāciju risku mazināšanai.
Sirsnīgs paldies pasākuma “Tusiš iekš Tals Tirg” veidotājiem Mārtiņam Labānam un Andrim Jugānam par vēlmi palīdzēt Talsu īpašajiem bērniņiem un paldies par „Brīnumiņa” komandai un īpašo bērnu vecākiem un viņu bērniem doto iespēju iesaistīties Krāmu tirdziņa akcijā! Tas ikvienam deva iespēju sajust līdzcilvēku, talsinieku mīlestību un atbalstu.
Informēsim talsiniekus par to kā bērniem klāsies Canis terapijas nodarbībās, lai ikviens redzētu, cik ļoti šīs nodarbības ir noderīgas mūsu īpašajiem bērniņiem.
Lai labas domas vairo labus darbus, lai Dieva svētība ir pār katru ģimenīti, katru cilvēku, kurš vēlas dāvāt savu sirds siltumu, mīlestību un prieku!
Patiesā cieņā un mīlestībā,
ĢBAC „Brīnumiņš” vadītāja Agnese Kviese, Brīnumiņa speciālistu superkomanda un mūsu īpašo mīlulīšu – bērniņu un vēcāku vārdā – PALDIES!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *